Jēkabpils sporta skola aicina darbā FIZIOTERAPEITU

Jēkabpils sport askola aicina darbā FIZIOTERAPEITU uz noteiktu laiku

Galvenie pienākumi:

  • Veikt sporta traumatisma cēloņu novēršanas pasākumus un kontroli, un to uzskaiti.
  • Nodrošināt pirmo medicīnas palīdzību  sporta skolas organizētajos sporta pasākumos;
  • Plānot un sadarbībā ar sporta treneriem organizēt profilaktiskās padziļinātās medicīnas pārbaudes, kā arī sekot līdzi sporta ārsta norādījumu izpildei.

Prasības:

  • Ārstniecības persona ar augstāko profesionālo izglītību un specializāciju fizioterapijā, sertifikāts specialitātē;
  • Reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā;
  • Valsts valodas zināšanas, saskaņā ar Valodas likumu (augstākās kategorijas līmenī);
  • Augsta atbildības sajūta un labas saskarsmes spējas;
  • Spēja plānot un organizēt savu darbu.

Piedāvājam:

  • Pilnu darba slodzi Jēkabpils sporta skolā;
  • Sociālās garantijas;
  • Stabilu atalgojumu, 1045,00 EUR (pirms nodokļu nomaksas);
  • Darba uzsākšanas laiks – 01.09.2020.

CV un pieteikuma vēstuli, lūdzu, sūtīt uz e-pasta adresi jekabpilssportaskola@inbox.lv  ar norādi “FIZIOTERAPEITS” līdz 26.08.2020. Papildus jautājumiem tel. 29175659

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, Jēkabpils pilsētas pašvaldība informē, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti saskaņā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldības privātuma politiku: https://www.jekabpils.lv/lv/pasvaldiba/personas-datu-apstrade/privatuma-politika.